201508.14

Poszerzenie oferty kancelarii o szkolenia

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy propozycję szkoleń przeprowadzanych przez nasz Zespół z zakresu: prawa pracy, ochrony danych osobowych, zmian w przepisach dotyczących ochrony konsumentów, a także zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Dla mniejszych grup Klientów, organizujemy szkolenia w naszej kancelarii, ale także (po wcześniejszych ustaleniach), możemy je przeprowadzić na terenie całego województwa Małopolskiego, jak również województw ościennych.

Dzięki proponowanym przez nas szkoleniom, szczególnie pracodawcy, uzyskają kompleksową wiedzę, dla siebie i swoich pracowników z interesujących ich dziedzin prawa, ale także ograniczają wydatki przeznaczone na szkolenia własnej kadry poza firmą.

Co ważne, tematy i zakres dziedzin, z których możemy zorganizować szkolenie, nie są zamknięte, możemy po wcześniejszym uzgodnieniu przygotować szkolenie również z innego zakresu.

Nasz zespół, to radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem, posiadający również uprawnienia pedagogiczne, które są niezbędne dla prowadzenia kursów i szkoleń zawodowych.