Stanek & Kołodziej

Witamy na stronie Stanek & Kołodziej Kancelaria Radców Prawnych – Kancelaria Prawna w Krakowie.

Nasz zespół tworzą radcowie prawni, którzy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podejmują się świadczenia usług prawnych w pełnym zakresie – począwszy od porad prawnych, a skończywszy na reprezentowaniu Państwa przed sądami i organami państwowymi. Od lat pomagamy klientom indywidualnym i firmom z całego Województwa Małopolskiego, a także Świętokrzyskiego. Wśród naszych klientów są również osoby na co dzień zamieszkałe zagranicą, które obdarzyły nas zaufaniem i powierzyły nam reprezentowanie swoich interesów w Polsce. W celu ułatwienia kontaktu często posługujemy się drogą elektroniczną, co dla wielu osób jest koniecznością, gdyż nie zawsze możliwe jest osobiste przybycie klientów do biura naszej kancelarii. Dostosowujemy świadczone przez nas usługi do Państwa potrzeb.

Skoro trafili Państwo na naszą stronę za pewne potrzebny jest Państwu prawnik, Kraków oferuje szeroki wybór prawników i kancelarii prawnych, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług. Gwarantujemy Państwu, że każda sprawa, którą Państwo nam powierzą zostanie przez nas starannie przygotowana, a cena usługi – ustalana jest na pierwszym spotkaniu i nie będzie w trakcie trwania sprawy zmieniana. Proponujemy różne formy rozliczeń w zależności od preferencji klientów, możemy rozliczyć się z góry za całą sprawę, istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty – płatność następuje etapami za sporządzane pisma procesowe lub rozprawy.

Wszechstronna pomoc jaką świadczymy powoduje, iż nasi klienci chętnie do nas wracają z zupełnie nowymi sprawami.

Zachęcamy do skorzystania z porad we wczesnym stadium podejmowania ważnych życiowych decyzji – takich jak zakup mieszkania, podpisanie umowy kredytowej, a nawet próby ugodowego spłacenia swoich zobowiązań w sytuacji, gdy mają Państwo długoterminowe zaległości – na wczesnym etapie pomoc prawna przez nas świadczona jest dużo prostsza, skuteczniejsza i co ważne – tańsza, a wszystko po to by zapewnić Państwu komfort zarówno finansowy, a co się z tym wiąże również psychiczny.